Çağrı Merkezi 0 (538) 542 57 30

Hakkımızda

  1. TT Yazılım Tasarım Ar-Ge Bilişim 


HAKKIMIZDA
 Türkiye'de tekstil sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle 2020 yılında kurulan müşterilerimize ve satıcılarımıza kusursuz e-ticaret deneyimi yaşatmak için dünyanın önde gelen platformlarından biri olmayı hedefliyoruz.
 Tekstil Türkiye olarak ülkemizde ilk online pazaryerini kullanıcılarımızla buluşturuyoruz.
 Bir e-ticaret  şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyoruz. 
 Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye'nin ve bölgenin en büyük Tekstil firmamızla sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmalar yürüttüğümüz Ar-Ge Merkezimizle sektörün gelişimine ve dijital dönüşüme katkıda bulunuyoruz. 
Bir platform olarak, işletmelerin daha fazlasını yapmasına ve yeni fırsatlar keşfetmesine yardımcı olacak hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz.
 Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla kadınların ekonomiye katılımını destekliyor; e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme fırsatı sunuyoruz. 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ? 

Kaliteli Hizmet: Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için işletmemizde çalışmalarımızı takip etmekteyiz. Kurumsal Yapı: Firmamız kurumsal bir yapıya ulaşmak için tüm geri bildirimleri değerlendirip işleyiş yapısını tekrar tekrar güncellemektedir.

 Ürün Çeşitliliği: Binlerce ürün ile müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır.

 Satış Sonrası Destek: Satış sonrasında oluşabilecek herhangi bir aksilikte çözüm üretebilmektedir. 

Ulaşılabilirlik: Tüm ekibin cep telefonlarına kadar tüm bilgiler web sitesinde mevcut bulunmakta ve müşteri istediği zaman ulaşabilmektedir.

 Şeffaflık: İşletmemizde müşterilerimiz istediği gibi gezebilir ürünleri seçebilir ve fikir beyan edebilmektedir. 

Fiyat istikrarı: Web sitemizde fiyatları afişe ederek tüm müşterilerimize eşit davrandığımızı son kullanıcı ile firmasını ayırt ettiğimizi ve herkese eşit fiyat politikası uyguladığımızın göstergesidir.

 Yetkinlik: İşletmemiz gerekli belgeleri alarak işlerini yürütmekte ve yaptığı organizasyonlarda bu belgelerin vermiş olduğu yetkinlikle işlerini yapmaktadır.

 Güven: Süreklilik web site çalışmalarında müşteri memnuniyeti açısından en önemli faktörlerden biridir. Gururla söyleyebiliriz ki; web sitenizin, alan adınızın kaybolması gibi sorunları bizimle yaşamazsınız. Yıllar sonra bile sitenizin yedeğini bizden alabilirsiniz. Etik değerlerimiz her şeyden önce gelmektedir. Bizim için verdiğimiz sözler, ticaretin rutin işleyişinde unutulmayacak kadar değerlidir. 

Deneyim: Web ekibimiz pek çok alanda uzmanlık düzeyinde bilgiye sahiptir. Güncel verilerle üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunuyoruz.

 Güncel Kodlama: Firmamız günün en ileri kod yapılarını ve programları kullanmaktadır. Sürekli gelişme halindeki web teknolojisini takip etmek işimizin olmazsa olmazlarındandır. 

Görsel Kalite: Programlama kadar grafik tasarımda uzmanlık alanımızdır. Bu nedenle yaptığımız web siteleri yalnızca gelişmiş değil, aynı zamanda görsel olarak da etkileyicidir.